آیا کاشت ابرو درد دارد ؟

آیا کاشت ابرو درد دارد ؟ نقاهت بعد از کاشت ابرو تا چه مدت است ؟ ایا کاشت ابروعوارضی هم دارد ؟ هزینه کاشت ابرو چقدر است ؟ افراد هنگام مراجعه به  بهترین کلینیک زیبایی در غرب تهران  ، قبل از انجام کاشت ابرو، اغلب این سوالات را میپرسند . اگر شما هم نیاز به کاشت ابرو دارید و پاسخ سوالات را نمی دانید ، توصیه می کنیم ادامه مطلب را مطالعه کنید . در ادامه این مطلب ما به بررسی روند انجام کاشت ابرو و ارائه یک فیلم از کاشت ابرو می پردازیم، پس با ما همراه باشید .
کاشت ابرو بیشتر برای افرادی توصیه می شود که در ناحیه ابرو ، بدون مو باشند و یا افرادی که از تاتو کردن خسته شدن و یا به هر هر دلیلی اسکار و جای رخم در داخل ابرو های خود دارند و همچنین افرادی که ابرو های آن ها به حدی کم پشت شده که فاصله بین مو های ابرو ها به ما این اجازه را بدهد که در فاصله بین موها بدون اینکه به موهای طرفین آسیبی وارد شود ، ابرو کاشت شود .

ایا کاشت ابرو درد دارد ؟

ایا کاشت ابرو درد دارد ؟

نیاز به کاشت ابرو

افرادی که سال ها از تاتو استفاده می کنند ، مشکلاتی همچون برق افتادن ابرو ، عدم قرینگی و مواردی از این قیبل برایشان رخ می دهد ، کاشت ابرو در این موارد بسیار کمک کننده ، در کلینیک ما با ایجاد خواب طبیعی برای ابرو ها و قرینه بودن آن ها یک ظاهر کاملا طبیعی ایجاد می کنیم که کمتر کسی متوجه کاشت ابرو ها شود .

فیلم کاشت ابرو :

میزان درد و خونریزی در کاشت ابرو

افرادی که برای کاشت ابرو به کلینیک ما مراجعه می کنند ، بعد از انجام کاشت ابرو احساس رضایت بالایی دارند زیرا کاشت ابرو برای آن ها کاملا بدون درد و خونریزی انجام می شود . شما می توانید با مراجعه به بخش گالری فیلم و مشاهده نمونه کار های کاشت ابرو به این موضوع پی ببرید .

از بین بردن جای بخیه ، با کاشت ابرو

یکی دیگر از مواردی که کاشت ابرو، بسیار کمک کننده است ، خط بخیه یا اسکار داخل ابرو است ، که می توان با استفاد ه از کاشت ابرو این نواحی را پر کنیم و حالت سفیدی و خط بخیه ای که ایجاد شده است را از بین ببریم . از آنجا که تراکم موهای کاشته شده به نسبت کمتر خواهد بود لازم است تا متخصص در این زمینه دقت داشته باشند که موها را کم پشتر تر بکارند تا اطمینان حاصل کنند که بالای ۹۰ درصد موها خواهد گرفت . افرادی که برای کاشت مو در کلینیک زیبایی عرفان نیایش اقدام می کنند، با یک مرتبه کاشت ابرو ، نتیجه قابل قبولی به دست می آورند .

نتیجه گیری

ما به شما توصیه می کنیم اگر از ظاهر ابرو های خود به هر دلیلی رضایت ندارید و این امر تاثیر در اعتماد به نفس شما گذاشته است و تنها به دلیل ترس و یا عوارض کاشت ابرو از انجام ان امتناع می کنید ، باید بگوییم در کلینیک زیبایی عرفان نیایش کاشت ابرو کاملا بدون درد و خونریزی و بدون هیچ گونه عوارضی برای شما انجام می شود .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی در غرب تهران 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + پنج =